Hračky a vychytávky

střílející helikoptéryV každém muži je kus dítětě a každá žena je svým způsobem hravá. Proto jsou hračky jedním s nejlepších dárků, které lze někomu věnovat. V našem případě se nejedná přímo o klasické hračky, tak jak je známe z našeho dětství, v naší nabídce naleznete trochu modernější potomky, se kterými je ovšem stále stejná zábava jako se starými hračkami. Kromě hraček pro vás máme také širokou paletu všemožných vychytávek a originálních srandovních dárků, se kterými obdarovanou osobu jistě ohromíte a uděláte ji obrovskou radost. Několik našich spokojených zákazníků nám řeklo, že si dokonce onen srandovní dárek museli buď ponechat nebo koupit nový pro sebe, protože je tolik zaujal!

Nejlepší hračky a vychytávky >>

inteligentní plastelínaVelice srandovním dárkem a zároveň také účinným bojovníkem proti stresu je tato inteligentní plastelína. Skvěle se hodí na pracovní stůl, protože když se rozčílíte nebo dostanete nějaký úkol nad vaše síly, můžete se uklidnit a odrelaxovat tím, že ji budete různě mačkat, trhat, tvarovat nbo dokonce lámat! V případě, že se chystáte obdarovat nějakého hravějšího člověka, můžete zkusit například speciální střílející helikoptéry, se kterými lze rozpoutat pravou leteckou bitvu! Každá helikoptéra má zabudovaný infračervený senzor, kterým se snažíte sestřelit nepřátelský stroj. Pokud tedy máte nějakého známého či známou se zálibou v leteckém boji nebo někoho, koho prostě baví si hrát, vyzkoušejte tento dárek nebo další z našich srandovních dárků!

Náš výběr hraček a vychytávek:

Kolečka na boty

Roller Lights je název hračky, která vaše boty v okamžiku promění v brusle...

Vzdušný fotbal

Znáte americkou hru Air-hockey? (vzdušný hokej)? Zahrajte si její klon přímo doma...

Levitující káča

Káča se několik minut točí ve vzduchu a ani ruka, sklenice nebo jiný předmět její pohyb nezastaví..

Spolupracujeme

  • Sháníte větší množství dárků? Právě pro vás je tu velkoobchod s dárky!
  • Zabavit děti jistě není snadné, s našimi skvělými dárky pro děti to ale zvládnete jako nic.
  • Gadgets dárky jsou ty nejoriginálnější dárky, jaké můžete svým blízkým darovat.
  • Chcete koupit nějaký zajímavý dárek, ale žádný vás nenapadá? Zkuste USB hračky!
  • Nejlepší dárek je ten, který rozesměje. Z naší nabídky legračních dárků si jistě vyberete!.
  • Vybrat vhodný dárek k narozeninám, to je věda. Ne však pokud si vyberete některých ze zajímavých narozeninových dárků.
2009 © Srandovní dárky by Milan Seitler | Originální dárky, gadgets, vychytávky