Dárky k počítači

usb autíčkoSpousta lidí tomu nevěří, ale spousta kolujících vtipů je důkazem toho, že "ajťáci" mají také smysl pro humor, i když trochu specifický. Pokud pro ně tedy hledáte nějaké srandovní dárky, je to velmi dobrý nápad! Jen pozor, abyste se trefili do jejich vkusu, je dobré pro ně vybrat nějaký originální dárek k počítači, můžete například vybrat některý z našich gadgetů. Ještě jste se s pojeme gadget nesetkali? Je to spíše menší předmět zábavného rázu, který kromě pobavení nabízí také nějakou užitečnou funkci nebo je spojen s nějakou technickou vychytávkou. Mezi počítačovými specialisty jsou gadgety velmi oblíbené, ale hodí se téměř pro každého!

USB hračky + originální dárky >>

usb ledničkaA jaké gadgety a vychytávky k počítači vám tedy nabízíme? Jedním z nich je originální USB lednička! Hodí se především do období velkých letních veder, kdy je v kanceláři téměř nedýchatelno a voda je tak rozpálená, že se ani nedá pít. S USB ledničkou se tento roblém řeší sám - stačí lahev s nápojem schovat dovnitř, ledničku připojit do USB a chvíli vydržet, než se nápoj ochladí. Trochu odlišným dárkem je autíčko na dálkové ovládaní, které je k počítači rovněž připojeno přes USB. Když v práci nastane nuda, není nic lepšího než s kolegy uspořádat firemní závod! Jen pozor, aby si toho nevšiml šéf, když mu ovšem také darujete toto USB autíčko, může závodit s vámi!

Náš výběr legračních dárků k počítači:

Chladící půllitr

Vychlaďte si zlatavý mok na ideální teplotu tímto revolučním mrznoucím půlitrem...

USB mikroskop

Přes váš USB konektor se vám s tímto úžasným mikroskopem otevře miniaturní svět...

USB lednička

Vychlaďte si svůj oblíbený nápoj v mini USB ledničce. Ideální dárek do kanceláře...

Spolupracujeme

  • Sháníte větší množství dárků? Právě pro vás je tu velkoobchod s dárky!
  • Zabavit děti jistě není snadné, s našimi skvělými dárky pro děti to ale zvládnete jako nic.
  • Gadgets dárky jsou ty nejoriginálnější dárky, jaké můžete svým blízkým darovat.
  • Chcete koupit nějaký zajímavý dárek, ale žádný vás nenapadá? Zkuste USB hračky!
  • Nejlepší dárek je ten, který rozesměje. Z naší nabídky legračních dárků si jistě vyberete!.
  • Vybrat vhodný dárek k narozeninám, to je věda. Ne však pokud si vyberete některých ze zajímavých narozeninových dárků.
2009 © Srandovní dárky by Milan Seitler | Originální dárky, gadgets, vychytávky